Czas na masaż… w centrum miasta - Warszawa!

Zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu masażu w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia.
Gabinet masazu warszawaMasaz leczniczy warszawa

Jak przygotować się do masażu?

09-01-2017

Jeżeli wybierasz się na masaż pierwszy raz w życiu, zapewne masz kilka pytań. Jak mam się przygotować? Czy wziąć coś ze sobą? Jak się ubrać? Jak mam się zachować? Czego się spodziewać?
Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć poniżej, byś czas zabiegu wykorzystał/-a jak najlepiej w poczuciu komfortu, wyciągając maksimum korzyści. :)

A więc…

Idziemy na masaż

Przed masażem warto wziąć odświeżający prysznic (można u nas w gabinecie!) lub kąpiel. Rozcieranie brudu i całodniowego potu nie działa na skórę najlepiej (mn. możliwość wystąpienia wysypki), nie wspominając o dyskomforcie osoby masowanej i masażysty.
Jeżeli zabieg będzie obejmował również stopy, warto zrobić wcześniej pedicure (również można na miejscu, po ówczesnym umówieniu się do Pani Wioli - 720 804 492). Dzięki temu, stopy będą lepiej reagowały na bodźce dotykowe, a skóra będzie wchłaniała substancje aktywne zawarte w kosmetykach.
Wszystko co potrzebne do masażu, tj. czyste ręczniki, jednorazowa bielizna, olejki, peelingi, żele pod prysznic oraz inne artykuły znajdują się w gabinecie.
Na miejscu będzie na Ciebie czekała do wypełnienia karta klienta, zawierająca pytania dot. Twojego aktualnego stanu zdrowia, przeciwwskazania.
Uprasza się o przybycie 10minut przed zabiegiem oraz o jej sumienne wypełnienie, szczególnie jeżeli ma to być masaż leczniczy (rehabilitacyjny).

Jak się ubrać?

Ubranie zazwyczaj nie ma znaczenia, ponieważ i tak się je zdejmuje. :)
Jedyne o czym można pomyśleć to odpowiednia bielizna.
Na miejscu zawsze czeka na Państwa bielizna jednorazowa w postaci damskich lub męskich stringów oraz kobiecych biustonoszy wykorzystywanych do masaży typu SPA (czekolada, peelingi).
Oczywiście, można pozostać w swojej, odpowiednio dobranej bieliźnie (Panie: stringi lub figi; Panowie: slipki lub jednorazowe stringi – bokserki często sięgają Wam do połowy uda, więc masaż tej części za bardzo nie ma sensu) lub położyć się nago, okrywając całe ciało. W tym przypadku masażysta będzie tak operował ręcznikiem by wszystkie miejsca intymne były zakryte(!), a klient nie czuł dyskomfortu. Zabieg masażu nie jest zabiegiem o charakterze erotycznym.

Czy mam coś ze sobą zabrać?

Przede wszystkim dobry humor.
Dla poczucia większego komfortu, niektóre osoby również przynoszą swoją ulubioną muzykę.

Masaż

Zaufaj masażyście. Oddaj się w jego ręce.
Nie musisz nic wiedzieć. Wchodząc do gabinetu, masażysta powie Ci, gdzie zostawić rzeczy,  gdzie jest prysznic, bielizna jednorazowa, jak położyć się na leżance, wskaże ręcznik do wytarcia ciała czy przykrycia.
Czas masażu to czas dla Ciebie – głębokiej relaksacji, wypoczynku. To Ty decydujesz czy chcesz ten czas spędzić w ciszy, słuchając nastrojowej muzyki czy też ukojenie przyniesie Ci rozmowa z masażystą.
Podczas masażu, terapeuta zawsze pyta, czy wszystko w porządku. Jeżeli czujesz w jakimś stopniu dyskomfort, czy że masaż jest za lekki/ za mocny – powiedz (najlepiej od razu, a nie dopiero „po”  ).
Po zakończeniu masażu, zostaną Państwo poproszeni o pozostanie na stole w pozycji leżącej przez parę minut. Pozwoli to na powrót organizmowi do równowagi. Unikniecie w ten sposób możliwych do wystąpienia dolegliwości mn. zawrotów głowy.

Na zakończenie

Każda osoba, która robi coś po raz pierwszy, może czuć się zagubiona.
Jeżeli czegoś nie wiesz, masz wątpliwości – zapytaj! Nie ma głupich pytań.
Bardzo chętnie wysłucham Twoich oczekiwań do masażu przed zabiegiem. Zmniejszy to ryzyko jakichkolwiek niespodzianek oraz ułatwi pracę masażyście, który będzie wiedział co robić a czego nie, co wpłynie na poczucie obustronnego komfortu i zadowolenia. :)

 

Zachęcam do kontaktu oraz rezerwowania wizyt:

Dane kontaktowe
Relax Mind&Body
Krakowskie Przedmieście 16/18 lok.6
00-325 Warszawa
telefon: +48 793 303 331
e-mail: gabinet.masazu.srodmiescie@gmail.com
www.relaxmindandbody.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09.30 - 20.30
Wtorek:
09.30 - 20.30
Środa:
09.30 - 20.30
Czwartek:
09.30 - 20.30
Piątek:
09.30 - 20.30
Sobota:
12.00 - 17.00
Niedziela:
nieczynne
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów.
Umów się na wizytę
kom: +48 793 303 331
Regulamin
Polityka prywatności
Wykonanie: Devilart