Czas na masaż… w centrum miasta - Warszawa!

Zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu masażu w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia.
Gabinet masazu warszawaMasaz leczniczy warszawa

Masaż bańką chińską

Masaż wspomagający proces odchudzania poprzez redukcję cellulitu i zwiększenie elastyczność skóry.

Bańki wywodzą się z medycyny chińskiej, w której były stosowane do oddziaływania na punkty akupunkturowe. W masażu wykorzystywane jest ich działanie polegające na wytwarzaniu podciśnienia i miejscowego przekrwienia skóry. Przyczyną powstawania cellulitu są zaburzenia odżywienia tkanki tłuszczowej. Efekt przekrwienia powoduje poprawę odżywienia i zaopatrzenia w tlen tkanki tłuszczowej umożliwiając jej przebudowę. Masaż bańką w połączeniu z odpowiednio dobranymi technikami klasycznymi wspomaga usuwanie produktów przemiany materii i likwidację objawów zastoinowych.

Działanie masażu bańką chińską na skórę polega na usuwaniu obumarłych komórek naskórka, poprawie odżywienia i usuwania produktów przemiany materii. Lepiej odżywiona skóra staje się bardziej jędrna i ładniejsza. Masaż poprawia także oddychanie skórne i funkcję gruczołów potowych i łojowych.

Masaż bańką chińską jest intensywnym oddziaływaniem i nie nadaje się do stosowania jako masaż relaksacyjny. Osoby o delikatnych naczyniach krwionośnych i z objawami żylaków również nie powinny decydować się na taki zabieg. U pozostałych osób dla uzyskania widocznego efektu w postaci zmiany jakości skóry, niezbędne jest wykonanie co najmniej 5 masaży.

Dane kontaktowe
Relax Mind&Body
Krakowskie Przedmieście 16/18 lok.6
00-325 Warszawa
telefon: +48 793 303 331
e-mail: gabinet.masazu.srodmiescie@gmail.com
www.relaxmindandbody.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09.30 - 20.30
Wtorek:
09.30 - 20.30
Środa:
09.30 - 20.30
Czwartek:
09.30 - 20.30
Piątek:
09.30 - 20.30
Sobota:
12.00 - 17.00
Niedziela:
nieczynne
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów.
Umów się na wizytę
kom: +48 793 303 331
Regulamin
Polityka prywatności
Wykonanie: Devilart