Czas na masaż… w centrum miasta - Warszawa!

Zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu masażu w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia.
Gabinet masazu warszawaMasaz leczniczy warszawa

Masaż leczniczy

Masaż tkanek głębokich inaczej zwany masażem głębokim jest rodzajem terapii skupiającej się na przywróceniu prawidłowego stanu głębokich warstw mięśni, powięzi i tkanki łącznej.

W przeciwieństwie do masażu klasycznego jak i sportowego, masaż leczniczy nie bazuje na powtarzaniu określonej ilości ruchów w ustalonej sekwencji, tylko jest formą zaprogramowanej terapii pacjenta, dostosowanej do konkretnej jednostki. Głównym celem i zadaniem masażu głębokiego jest leczenie zaburzeń w układzie mięśniowo - powięziowym, polegającym na umiejętnym rozluźnianiu tkanek, poprawie ich ruchomości oraz uwalnianiu z napięć, stosuje się go również w przypadkach: przewlekłego bólu, ograniczeniach ruchomości, sztywności karku, skurczach mięśniowych, występujących zrostach pourazowych i wielu innych.

Ruchy w masażu głębokim (masaż leczniczy) są stosunkowo wolne - rozluźniające, a sam nacisk głębszy - rozciągający. Dodatkowo nieodłącznym elementem masażu tkanek głębokich jest ocena funkcjonalna pacjenta. Kolejnym elementem wyróżniającym ten rodzaj masażu leczniczego od innych jest fakt, iż pacjent często nie jest tylko biernym odbiorcą zabiegu, lecz aktywnym uczestnikiem terapii, poprzez wykonywanie odpowiednich ruchów i czynności co zwiększa tym samym rozluźnienie tkanek.

Masaż leczniczy koncentruje się głównie na strefach napięcia i bólu, znosząc ból przywraca prawidłowy zakres ruchu w sposób efektywny i przyjemny dla pacjenta.

 

Dane kontaktowe
Relax Mind&Body
Krakowskie Przedmieście 16/18 lok.6
00-325 Warszawa
telefon: +48 793 303 331
e-mail: gabinet.masazu.srodmiescie@gmail.com
www.relaxmindandbody.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09.30 - 20.30
Wtorek:
09.30 - 20.30
Środa:
09.30 - 20.30
Czwartek:
09.30 - 20.30
Piątek:
09.30 - 20.30
Sobota:
12.00 - 17.00
Niedziela:
nieczynne
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów.
Umów się na wizytę
kom: +48 793 303 331
Regulamin
Polityka prywatności
Wykonanie: Devilart