Czas na masaż… w centrum miasta - Warszawa!

Zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu masażu w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia.
Gabinet masazu warszawaMasaz leczniczy warszawa

Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest tradycyjnym hawajskim masażem relaksacyjnym, leczniczym oraz terapeutycznym.

JAK WYGLĄDA MASAŻ POLINEZYJSKI Lomi Lomi Nui


Każdy masaż rozpoczyna się rozmową. Jest ona ważnym wstępem do masażu. Pozwala na rozwianie wątpliwości klienta i odpowiedzenie na jego pytania.

Po rozmowie, klient w ciepłym, przytulnym gabinecie, przebiera się w ręcznik. Gdy jest gotowy; ułoży się na stole i przykryje ręcznikiem, daje znak, masażyście, będący zgodą i prośbą o rozpoczęcie masażu.
Masaż polinezyjski Lomi Lomi Nui jest wykonywany przy użyciu ciepłego olejku, rozprowadzanego bezpośrednio po skórze.
 
Istnieje możliwość zapalenia przed masażem świeczki z wybraną przez siebie intencją.
 
Masaż Lomi Lomi Nui jest masażem całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Gdy pacjent leży na brzuchu ręcznik jest odpowiednio złożony, tak żeby zakrywał intymne części ciała z jednoczesną możliwością wykonywania ruchu "podstawowego",  który kończy się na pośladkach.

Najpierw wykonywany jest masaż pleców (połączony z masażem nóg), ponieważ właśnie tam najczęściej gromadzi się najwięcej napięć i stresu. W tradycji polinezyjskiej mówi się, że plecy odpowiadają przyszłości, są tym, czego nie widzimy. Z kolei przód ciała odpowiada przeszłości.
 
Pracując nad „przeszłością” Klient leży na plecach. Ma przykryte części intymne, jednak specyfika ruchu sprawia, że klatka piersiowa musi być odsłonięta. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy, proszony jest o poinformowanie o tym masażystę przed rozpoczęciem sesji.

Przeważająca część masażu wykonywana jest przedramionami, a wszystkie ruchy połączone są z rytmem muzyki i tańcem. Masaż Lomi Lomi Nui jest pełny harmonii i płynności, co odróżnia go od masaży klasycznych.

Wspaniałość i bogactwo masaży polinezyjskich kryje się w ich prostocie, która zostawia wiele możliwości przeprowadzenia tego zabiegu masażyście. Masażysta jest skoncentrowany i uważny, gotów na reagowanie na sygnały płynące z ciała masowanego, a techniki dobierane są tak, żeby były jak najbardziej skuteczne. To masowany tak naprawdę kieruje przebiegiem masażu a masażysta odczytuje sygnały z ciała „klienta”, odpowiednio dobierając ruchy. Intuicja, która spełnia ogromną rolę w masażu Lomi Lomi Nui, podpowiada masażyście jak dostosować ruch. Dzięki temu każdy masaż jest inny, wyjątkowy i dobrany dokładnie do potrzeb chwili i indywidualnych potrzeb „klienta”.
 
Masażowi towarzyszy specjalnie dobrana muzyka, która zwiększa poczucie komfortu, skuteczność procesu i wprowadza miłą, harmonijną atmosferę. Do masażu używamy naturalnych mieszanek olei, a w gabinecie unosi się przyjemna woń olejków eterycznych, które są specjalnie dobrane do potrzeb klienta (aromaterapia).

Po masażu dobrze jest zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu tak, aby nie musieć się śpieszyć i napinać zrelaksowanych mięśni. Zalecamy poleżeć chwilę (czasami nawet dłuższą chwilę), ponieważ procesy zapoczątkowane w czasie sesji, po skończeniu zabiegu nadal trwają. Warto wykorzystać ten wolny czas, żeby się wyciszyć, skupić na sobie, obserwować swoje uczucia i odczucia płynące z ciała. Pozwala on również powoli wracać do świata „realnego”, bez nieprzyjemnego przejścia między światem relaksu a pędzącym światem zewnętrznym.
(Źródło opisu: nui.pl)

 

Dane kontaktowe
Relax Mind&Body
Krakowskie Przedmieście 16/18 lok.6
00-325 Warszawa
telefon: +48 793 303 331
e-mail: gabinet.masazu.srodmiescie@gmail.com
www.relaxmindandbody.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09.30 - 20.30
Wtorek:
09.30 - 20.30
Środa:
09.30 - 20.30
Czwartek:
09.30 - 20.30
Piątek:
09.30 - 20.30
Sobota:
12.00 - 17.00
Niedziela:
nieczynne
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów.
Umów się na wizytę
kom: +48 793 303 331
Regulamin
Polityka prywatności
Wykonanie: Devilart