Czas na masaż… w centrum miasta - Warszawa!

Zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu masażu w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia.
Gabinet masazu warszawaMasaz leczniczy warszawa

Masaż dla dwojga

Szukasz idealnego pomysłu na spędzenie dnia z bliską Ci osobą?

Nie chcesz powielać szablonowych schematów podczas swojej wymarzonej randki, a może chcesz uczcić wyjątkową dla was datę z Waszego życia?

masaż dla dwojga WarszawaDoskonałym pomysłem jest właśnie masaż dla dwojga, który uświetni każdą wyjątkową okazję. Niezależnie czy jest to randka z ukochaną osobą czy wyjście rocznicowe we dwoje. Należy wyjść ze schematycznych rozwiązań, a przynajmniej je uzupełnić o wyjątkowe chwile, które z pewnością zapewni masaż dla dwojga w komfortowym salonie masażu w Warszawie.

Romantyczny spacer po starym mieście tak zaczyna się większość randek w Warszawie. Ty możesz dodać coś unikalnego w postaci masażu dla dwojga. Będzie to duże zaskoczenie dla Twojej drugiej połówki, która z pewnością doceni Twoją inwencję oraz niewątpliwe zalety jakie oferuje masaż dla dwojga w naszym gabinecie.

Masaż dla dwojga to wyjątkowy czas wyłącznie dla Was. Podczas wykonywania masażu dla dwojga poczujesz wyjątkową atmosferę, która panuje w naszym salonie masażu usytuowanym na Krakowskim Przedmieściu - Warszawa. Jest to doskonała lokalizacja w Warszawie, do której prowadzą wszystkie drogi i trakty starego miasta. Masaż dla dwojga wykonujemy w jednym gabinecie, w blasku świec. Romantyczny nastrój świec uzupełnia spokojna muzyka, która została specjalnie dobrana aby jeszcze bardziej spotęgować doznania podczas masażu dla dwojga. Taka oprawa sprzyja całkowitemu odprężeniu.

Dodatkowo, w wersji PREMIUM – Rozrzucone płatki róż wprowadzą Was w romantyczny klimat.
Po masażu, oferujemy Państwu lampkę wina oraz talerz pysznych owoców, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to dla Was wyjątkowa okazja. 
Te chwile, na pewno zapadną Wam na długo w pamięci i z pewnością nie raz będą Państwo wspominali masaż dla dwojga w naszym gabinecie masażu w Warszawie.

Oferta jest również skierowana dla pary zaprzyjaźnionych ze sobą osób, które pragną razem spędzić wyjątkowe i relaksujące chwile.


Istnieje możliwość wykonania każdego innego masażu w ofercie: "Masaż dla Dwojga".

Dane kontaktowe
Relax Mind&Body
Krakowskie Przedmieście 16/18 lok.6
00-325 Warszawa
telefon: +48 793 303 331
e-mail: gabinet.masazu.srodmiescie@gmail.com
www.relaxmindandbody.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09.30 - 20.30
Wtorek:
09.30 - 20.30
Środa:
09.30 - 20.30
Czwartek:
09.30 - 20.30
Piątek:
09.30 - 20.30
Sobota:
12.00 - 17.00
Niedziela:
nieczynne
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów.
Umów się na wizytę
kom: +48 793 303 331
Regulamin
Polityka prywatności
Wykonanie: Devilart